Kinkiety

Kinkiety łazienkowe

Kinkiety łazienkowe to coś więcej niż tylko źródło światła. Dzięki swoim wszechstronnym możliwościom zastosowania mają znacznie więcej do zaoferowania. Jako uzupełnienie oświetlenia sufitowego, kinkiet może stanowić idealne rozwiązanie doświetlania ciemniejszych miejsc np. łazienkowej strefy kąpielowej lub do przygotowania makijażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Lampy-Bright.


Kinkiety łazienkowe do elastycznego montażu

Kinkiety można zastosować w dowolnym miejscu w łazience. Dobra widoczność jest szczególnie ważna przy umywalce i lustrze. Dlatego w łazience potrzebne są mocne źródła światła, które nie oślepiają i nie świecą dostatecznie jasno. Idealnym rozwiązaniem są specjalne kinkiety do łazienki, takie jak lampy nad lustro, które możesz wybrać z naszej bogatej oferty. 
Dobry kinkiet do łazienki oferuje ciepłobiałą barwę światła i nie oślepia bez względu na porę dnia. Szczególnie popularne są modele z funkcją regulacji intensywności światła dla jeszcze większej poprawy łazienkowego klimatu.


Bezpieczne oświetlenie łazienkowe

Pamiętaj, że łazienka to specyficzne miejsce, dlatego wysokie wymagania w zakresie norm bezpieczeństwa stawiane są oświetleniu w obszarach wilgotnych. Nasze kinkiety łazienkowe spełniają wiele norm bezpieczeństwa. W końcu łazienka to strefa mieszkalna, w której na co dzień spotykają się wilgoć i prąd. Dlatego należy używać wyłącznie lamp, które nadają się do montażu w łazience. 
Etykieta produktu zawiera informacje o właściwościach lamp łazienkowych dotyczących poszczególnych stopni ochrony. Kinkiety łazienkowe o parametrach IP44 (ochrona przed wodą rozpryskową) i IP65 (ochrona przed strumieniem wody) nadają się do użytku w łazience bez ograniczeń oraz zapewniają najlepszą ochronę i maksymalne bezpieczeństwo.


Zamów kinkiety łazienkowe w Lampy-Bright

Nasze kinkiety łazienkowe zachwycają wysokiej jakości materiałami i solidnym wykonaniem. Zainspiruj się atrakcyjnymi ofertami i zamawiaj wygodnie prosto z domu, a wybrane produkty przy zamówieniach powyżej 199 zł i paczce do 30 kg dostarczymy Ci bezpłatnie. Życzymy udanych zakupów!